Білорусь не буде використовувати криптовалюти у внутрішньому обігу

Андрій Кобяков нагадав, що в Білорусі з прийняттям декрету №8 «Про розвиток цифрової економіки» врегульовано ряд питань, пов’язаних з використанням криптовалют. Цим шляхом іде, наприклад, Японія, і деякі швейцарські кантони.

«Ми не розглядаємо питання про те, щоб допустити криптовалюти в нашому внутрішньому обороті. Таке завдання не ставиться. Ми просто спробували врегулювати відносини по основних інструментах – технології блокчейн, Майнінгу, використання криптовалют. Але ще раз підкреслюю – ми це робимо в рамках регуляторного майданчику, тобто Парку високих технологій, – зазначив прем’єр-міністр. – Природно, якщо там буде щось серйозне виходити, то ми будемо вирішувати, як це реалізовувати і на своєму внутрішньому ринку».

Кобяков також нагадав, що Білорусь визначила цифрову трансформацію пріоритетом національного розвитку. Один з ключових моментів в цій роботі – створення максимально привабливих умов для роботи передових IT-компаній, тотальне усунення бар’єрів для впровадження новітніх технологій, формування екосистеми інновацій.

Джерело:
https://news.tut.by/economics/579424.html