Глава Twitter дозволив торгувати біткойнами користувачам платіжного додатка Cash

Глава Twitter дозволив торгувати біткойнами користувачам платіжного додатка Cash

Американська технологічна компанія Square, заснована генеральним директором Twitter Джеком Дорсі, розширила доступ до торгівлі біткойнами в своєму платіжному додатку Cash.

Тепер продавати і купувати криптовалюту можуть всі користувачі, за винятком жителів штатів Нью-Йорк, Джорджія, Гаваї і Вайомінг, – але керівництво Square пообіцяло незабаром виправити баг.

«Ми підтримуємо біткойн, тому що бачимо в ньому ключ до загального фінансового благополуччя. Перший крок на шляху до нього вже зроблено», – написав Дорсі в своєму Twitter.

Таку заяву глава Twitter зробив незабаром після того, як найбільша соціальна мережа – Facebook – офіційно заборонила рекламувати криптовалюту, бінарні опціони з токенами і залучення інвестицій через ICO.

Business Insider нагадує, що новий алгоритм у платіжному додатку Cash дає змогу продавати і купувати криптовалюту в лічені секунди завдяки наявності всієї інформації про залишки коштів на банківських рахунках.

Видання наголошує, що такого привілею не мають навіть найбільші криптобіржі Coinbase і Gemini (братів Вінклвоссов), де повна активація облікового запису може тривати кілька днів через перевірку достовірності платіжних даних.

Джерело: https://kfund-media.com/glava-twitter-dozvolyv-torguvaty-bitkojnamy-korystuvacham-platizhnogo-dodatka-cash/