Глава Twitter дозволив торгувати біткойнами користувачам платіжного додатка Cash

Американська технологічна компанія Square, заснована генеральним директором Twitter Джеком Дорсі, розширила доступ до торгівлі біткойнами в своєму платіжному додатку Cash.

Тепер продавати і купувати криптовалюту можуть всі користувачі, за винятком жителів штатів Нью-Йорк, Джорджія, Гаваї і Вайомінг, – але керівництво Square пообіцяло незабаром виправити баг.

«Ми підтримуємо біткойн, тому що бачимо в ньому ключ до загального фінансового благополуччя. Перший крок на шляху до нього вже зроблено», – написав Дорсі в своєму Twitter.

Таку заяву глава Twitter зробив незабаром після того, як найбільша соціальна мережа – Facebook – офіційно заборонила рекламувати криптовалюту, бінарні опціони з токенами і залучення інвестицій через ICO.

Business Insider нагадує, що новий алгоритм у платіжному додатку Cash дає змогу продавати і купувати криптовалюту в лічені секунди завдяки наявності всієї інформації про залишки коштів на банківських рахунках.

Видання наголошує, що такого привілею не мають навіть найбільші криптобіржі Coinbase і Gemini (братів Вінклвоссов), де повна активація облікового запису може тривати кілька днів через перевірку достовірності платіжних даних.

Джерело: https://kfund-media.com/glava-twitter-dozvolyv-torguvaty-bitkojnamy-korystuvacham-platizhnogo-dodatka-cash/