Ціна біткоіна знизилася до значень листопада минулого року

Bitcoin продовжує одне з найбільш глибоких падінь ціни за всю свою історію. Сьогодні, 2 лютого, середньозважений курс біткоіна опускався нижче позначки $8500, що відповідає значенням кінця листопада минулого року.

Поточна капіталізація «цифрового золота» становить $141 млрд. Значення індексу домінування також відносно низьке – 35,9%.

Всього за місяць загальна капіталізація ринку криптовалют зменшилась вдвічі. Так, якщо на початку січня 2018 року загальна вартість представлених на ринку цифрових активів досягала позначки $800 млрд, то зараз це значення становить $395,4 млрд.

Майже всі криптовалюти з першої сотні рейтингу Coinmarketcap демонструють глибокий дамп. Зниження ціни всіх найбільш ліквідних криптовалют з першої десятки рейтингу вимірюється двозначними числами:

Серед причин песимізму на ринку можна відзначити посилення регулювання в Індії і Південній Кореї, а також приніс багатомільйонні збитки злом великої біржі Coincheck і, як наслідок, зросла вірогідність посилювання регулювання кріптоіндустріі в Японії. Також CFTC приступила до пильного вивчення діяльності великої біржі Bitfinex і компанії Tether.

Нагадаємо, в кінці минулого року ціна біткоіна досягала позначки $19.000.

Джерело: https://forklog.com/tsena-bitkoina-snizilas-do-znachenij-noyabrya-proshlogo-goda/