AMD збільшить обсяги виробництва відеокарт для Майнерів криптовалют

У зв’язку зі збільшенням ринкового попиту на відеокарти, AMD планує збільшити їх виробництво. Нещодавно випущені графічні процесори RX Vega буквально зникали з полиць магазинів через стрімке зростання популярності Майнінгу криптовалют серед інвесторів і ентузіастів. Дохід компанії від продажів відеокарт досяг майже $1 млрд за останній квартал 2017 року. В умовах нестачі продукції компанія має намір задовольнити запити як геймерів, так і Майнерів.

Посилення інтересу до Майнінгу криптовалют за минулий рік змусило компанії з виробництва комп’ютерного обладнання, в тому числі і AMD, розвивати виробництво для задоволення зростаючого попиту.

Стрімкий зліт курсу біткоіна і інших криптовалют привернув багато нових інвесторів і ентузіастів в майнінговий бізнес. Графічні процесори також використовуються для видобутку альткоїнів, таких як Ethereum і Monero, що вимагають більш слабких обчислювальних потужностей.

Апетит Майнерів змусив Nvidia, головного конкурента AMD, слідувати новій політиці щодо продажів, щоб геймери також змогли отримувати необхідні їм відеопроцесори. Нещодавно компанія встановила обмеження на кількість відеокарт, які можуть відпускати в одні руки магазини роздрібної торгівлі.


AMD визнала, що відчувається значний дефіцит карт Radeon. Обіцяючи наростити виробництво, компанія сподівається таким чином задовольнити зростаючий попит на ринку, при цьому не розчаровуючи нікого з клієнтів.

Гендиректор AMD Ліза Су в інтерв’ю з виданням Polygon зазначила:

«Кількість графічних карт для користувачів значно нижче, ніж хотілося б. Компанія нарощує виробництво».

Дана заява йде врозріз з думкою, висловленою минулої осені. Тоді Ліза Су стверджувала, що компанія очікує зменшення попиту з боку Майнерів, який обіцяє стабілізуватися в четвертому кварталі, оскільки спостерігається поповнення запасів на складах.

У розмові з інвесторами Су повідомила, що Майнери приносять чималий дохід AMD. У четвертому кварталі 2017 року Advanced Micro Devices відзвітували про отримання прибутку в розмірі $1,48 млрд, з яких $958 млн надійшло від підрозділу Computing and Graphics. За рік продажі відеокарт збільшилися на 60%, а Vega 56 і Vega 64 стали найбільш затребуваними.

Багато майнінгових пулів відзначають високий дефіцит на ринку графічних процесорів і деякі з них вже заявили про намір реалізувати свої власні амбіції у виробництві обладнання для Майнінгу.

Примітно, що важливим фактором для виробників все одно залишається коливання попиту на майнінгове обладнання, яке, як правило, слідує за злетами і падіннями криптовалютного ринку, оскільки рентабельність Майнінгу в значній мірі залежить від вартості видобутих монет, ціна яких істотно впливає на прибуток.

Джерело: https://altcoin.info/news/amd_uvelichit_obemy_proizvodstva_videokart_dlja_majnerov_kriptovaljut-2134.html