Binance призупиняє криптовалютну торгівлю з технічних причин. Користувачі обурюються.

6 лютого популярна криптовалютна біржа Binance різко закрила свою платформу, щоб виконати тимчасове «технічне обслуговування системи».

Представники біржі пообіцяли, що веб-сайт запрацює в колишньому режимі протягом 12 годин. Але, схоже, компанія зіткнулася з додатковими проблемами. Binance заявляє, що сайт залишиться закритим протягом ще декількох годин.

Зайве говорити до чого призводять такі заяви. Користувачі обурюються, справедливо вважаючи, що представники криптовалютних бірж зобов’язані заздалегідь повідомляти про подібні простої в роботі.

«Обслуговування … шокує» обговорюється в гілці на Reddit. «Це не повинно знову відбуватися без попереднього повідомлення …»

Тим часом, криптовалютна біржа стверджує, що причиною затримки є «непередбачене уповільнення» в швидкості синхронізації даних:

 


Binance пообіцяла своїм користувачам, що біржа повністю відновить свою роботу в п’ятницю, 9 лютого, близько 4 ранку (UTC). У повідомленні далі говориться, що користувачі матимуть можливість використовувати «всі інші пов’язані з обліковим записом функції» як мінімум «за 30 хвилин до початку торгів».

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао постійно постить в Twitter інформацію, намагаючись пояснити користувачам суть проблем, з якими зіткнулася біржа:

 

«Все тому, що не було зроблено те, що повинно було бути зроблено. Про злом не йдеться »

З огляду на недавній криптовалютний бум, багато бірж зіткнулися з технічними проблемами. Binance і Bittrex в якийсь момент змушені були припинити реєстрацію нових користувачів, щоб підтримувати стабільну роботу своїх систем. Bittrex досі не відкрила реєстрацію, а Binance швидко відновила цю функцію.

Протягом години після оголошення про те, що реєстрація на Binance знову можлива (на початку січня), створити свої облікові записи спробувало 250 000 чоловік.

Джерело: https://altcoin.info/news/binance_priostanavlivaet_kriptovaljutnuju_torgovlju_po_tehnicheskim_prichinam_polzovateli_negodujut-2186.html