Китайський Fintech наглядач посилить нагляд за ICO

Асоціація саморегулівних організацій, яка залучає підтримку банківського сектору Китаю та секторів цінних паперів, має намір посилити свій контроль над криптовалютою та початковими пропозиціями монет (ICO) у 2018 році.

У своїй щорічній нараді, що відбулася 9 лютого, Національна асоціація інтернет-фінансів Китаю (NIFA) виявила, що, хоча вона доклала особливих зусиль для нагляду за сектором в 2017 році, вона очікує, що ця робота стане регулярною частиною свого порядку денного 2018 року.

“Спеціальні проекти моніторингу в 2017 році включали видачу попереджень про віртуальні валюти, ІСО, а також “замасковані” ICO. Перехід до 2018 року стане критичним роком для об’єднання, яке дозволить нормалізувати та стандартизувати свої існуючі зусилля, що вкладаються у ці проекти”, – сказано в заяві NIFA.

Незважаючи на те, що саморегульована організація не регуляторний орган, NIFA вперше була започаткована у 2015 році Народним банком Китаю (PBoC) у співпраці з банківськими та цільовими комісіями країни та затверджена Державною радою, головним адміністративним органом у Китаї.

NIFA була також сформована з метою моніторингу проектів, що складають нові напрямки інтернет-фінансів, такі як peer-to-peer платежі та криптовалюти. Останній крок також показую на те, що асоціація планує взяти на себе набагато жорсткішу роль у моніторингу діяльності, пов’язаної з криптовалютами.

Джерело: https://www.coindesk.com/china-fintech-watchdog-step-ico-oversight/