Стівен Сігал став обличчям сумнівного ICO ‘Bitcoiin’

Популярний в 80-90-ті роки минулого століття американський кіноактор Стівен Сігал став представником блокчейн-проекту Bitcoiin2Gen що готується до ICO.

В опублікованому від імені команди актора твіті йдеться, що Сігал став міжнародним Амбассадором проекту Bitcoiin. Останній позиціонує себе як «криптовалюта другого покоління».

У прес-релізі проекту зазначається, що Сігал, який домігся видатних успіхів в кіноіндустрії і сфері бойових мистецтв, став прихильником нового проекту і тепер представлятиме його інтереси.

«Як буддист, дзен-наставник і цілитель, Стівен живе за принципами, згідно з якими розвиток людського “Я” необхідний для захисту духовності людини. Також Сігал переконаний – все що він робить у своєму житті, веде людей до пробудження і просвітлення. Саме ці цілі переслідує Bitcoiin2Gen, який має намір надати спільноті децентралізовану платіжну P2P-систему, з власним гаманцем, майнінговою екосистемою і надійною блокчейн-платформою, позбавленою необхідності довіряти третій стороні », – йдеться на сайті проекту.

Як зазначає видання CoinDesk, новий проект має багато спільного з сумно відомими фінансовими пірамідами OneCoin і BitConnect. Зокрема, насторожує те, що учасникам проекту Bitcoiin доступна можливість отримувати «значний дохід» лише за зберігання токенів B2G в своїх гаманцях. Більш того, проектом передбачена багаторівнева реферальная система зі значними партнерськими винагородами.

Також, на думку видання, слово ‘Bitcoiin’ здатне ввести в оману недосвідчених кріптоінвесторів, оскільки воно дуже схоже на назву першої криптовалюти.

Джерело: https://forklog.com/stiven-sigal-stal-litsom-somnitelnogo-ico-bitcoiin/