Стриптизерки Лас-Вегаса приймають Bitcoin за допомогою QR-кодів

У новинному випуску місцевого телебачення Лас-Вегаса був показаний розважальний центр для дорослих, який дозволяє танцівницям отримувати платежі від клієнтів через Bitcoin.

Стрип-клуб під назвою Legends Room відкрився в травні 2017 року. Місцевий канал взяв інтерв’ю у власника клубу і деяких співробітників закладу. Вони детально розповіли, як відвідувачі можуть купити криптовалюту у біткоїн-банкоматі на території клубу. Танцівниці також уточнили, що вони часто наносять тимчасові татуювання з QR-кодом, відповідним адресою гаманця в Bitcoin. Для переказу коштів клієнту достатньо відсканувати код за допомогою смартфона.

Використання криптовалюти дозволяє клієнтам підвищити конфіденційність: їхні дружини більше не можуть побачити призначення платежу, як якщо б він був зроблений за допомогою кредитної картки. Крім того, прийом цифрового готівки створює додаткову привабливість для розбагатілих біткоїн-інвесторів.

У спільноті вже не раз виникали розмови про переважання чоловіків у кріптоіндустріі. Танцівниці з Лас-Вегаса – не зовсім те, на що сподівалися прихильники рівності статей, але вони показують, як Bitcoin може допомогти контролювати свої доходи і уникати проблем з банківською системою. Одна з стриптизерок, Бренна Спаркс, детально пояснила переваги криптовалюти для своєї професії:

“Я не хочу називати конкретні банки, але деякі з них закриють ваш рахунок і заборонять вам відкривати нові рахунки, якщо дізнаються про вашу роботу у секторі розваг для дорослих.”

На питання про те, чи часто клієнти використовують криптовалюту для розрахунків, Бренна відповіла: «О, досить часто. Люди, які приходять сюди, дійсно занурені у цю тему.» Спаркс додала, що їй дуже подобається перевіряти баланс свого гаманця: «Це досить весело. Якщо ви інвестували одного разу, це стає щоденним заняттям.»

Інші співробітники закладу також можуть отримувати частину зарплати у криптовалюті. Так DJ Saint Clare, що працює у клубі, заявив:

“Коли я вперше про це почув, я подумав: вау, це так відрізняється від усього, до чого ми звикли.”

Джерело