PayPal розробляє власну систему миттєвих криптоплатежів

Процесинговий гігант PayPal працює над власною системою криптовалютних платежів, яка повинна підвищити швидкість транзакцій. Інформація про відповідну патентну заявку з’явилася на сайті Відомства з патентів та торгових знаків США.

У документі під назвою «Прискорена система транзакцій у віртуальній валюті» описується метод здійснення криптовалютних платежів за допомогою передачі спеціальних приватних ключів між продавцем та покупцем.

Головна мета нової системи – скоротити час, необхідний на підтвердження транзакцій та появи нового блоку у мережі. Для цього розробники PayPal пропонують використовувати так звані вторинні електронні гаманці з власним набором унікальних приватних ключів для покупців та продавців. Система буде генерувати та передавати ключі, до яких прив’язана необхідна сума у тій чи іншій криптовалюті.

«Ці системи та методи практично виключають час, протягом якого одержувач повинен чекати, щоб переконатися, що він отримав платіж у віртуальній валюті. Це досягається за допомогою передачі приватних ключів, які включені у гаманці віртуальної валюти та пов’язані з визначеними кількостями віртуальної валюти, яка дорівнює сумі платежу», – йдеться у документі.

Джерело