PayPal розробляє власну систему миттєвих криптоплатежів

PayPal розробляє власну систему миттєвих криптоплатежів

Процесинговий гігант PayPal працює над власною системою криптовалютних платежів, яка повинна підвищити швидкість транзакцій. Інформація про відповідну патентну заявку з’явилася на сайті Відомства з патентів та торгових знаків США.

У документі під назвою «Прискорена система транзакцій у віртуальній валюті» описується метод здійснення криптовалютних платежів за допомогою передачі спеціальних приватних ключів між продавцем та покупцем.

Головна мета нової системи – скоротити час, необхідний на підтвердження транзакцій та появи нового блоку у мережі. Для цього розробники PayPal пропонують використовувати так звані вторинні електронні гаманці з власним набором унікальних приватних ключів для покупців та продавців. Система буде генерувати та передавати ключі, до яких прив’язана необхідна сума у тій чи іншій криптовалюті.

«Ці системи та методи практично виключають час, протягом якого одержувач повинен чекати, щоб переконатися, що він отримав платіж у віртуальній валюті. Це досягається за допомогою передачі приватних ключів, які включені у гаманці віртуальної валюти та пов’язані з визначеними кількостями віртуальної валюти, яка дорівнює сумі платежу», – йдеться у документі.

Джерело