Viber запустить власну криптовалюту

Месенджер Viber випустить власну криптовалюту. Про це в понеділок, 5 березня заявив генеральний директор компанії Rakuten Хіроші Мікатані на Mobile World Congress в Барселоні, повідомляє Тechcrunch.com.

За словами Мікатані, мета проекту – збільшити число міжнародних транзакцій, знизити комісію за обмін валют та розширити мережу роздрібної та оптової торгівлі.

Він зазначив, що своя криптовалюта залучить більше іноземних покупців.

Глава компанії підкреслив, що Rakuten Coin буде задіяна в існуючу програму лояльності Rakuten Super Points. З моменту її запуску в 2003 році користувачам платформи було нараховано понад 1 трлн бонусних очок на суму 9,1 млрд доларів, але, не бажаючи зупинятися на досягнутому, компанія хоче надати додаткові способи їх витратити.

Він вважає, що Rakuten Coin має всі шанси стати «транскордонним» способом оплати.

Конкретної інформації про те, коли та яким чином буде випущена криптовалюта – поки не ясно. Проте, вже зараз стало зрозуміло, що в майбутньому месенджери розвиватимуть свої платіжні системи.

За даними видання, Rakuten також планує подати заявку на отримання статусу провайдера мобільних послуг та, якщо отримає позитивну відповідь, стане четвертим за рахунком оператором мобільного зв’язку в Японії.

Джерело