Керуючому біржею Mt.Gox заборонили продавати біткоїни до вересня

За останні кілька днів біткоїн демонстрував значне зниження вартості. Весь ринок спостерігав тенденцію: Ethereum, Bitcoin Cash та Ripple зменшувалися за аналогічною траєкторією.

Аналітики приписали недавнє падіння масовому продажу майже 40.000 біткоїнів керуючим Mt.Gox Нобуаки Кобаяші.

Токійська криптовалютна біржа Mt.Gox була створена в 2010 році, та всього через чотири роки відповідала за більш ніж 70% всіх світових транзакцій біткоїна. На жаль, в 2014 році після крадіжки приблизно 850.000 біткоїнів, біржа закрилася та подала заяву про банкрутство.

Сьогодні проблема полягає в тому, що інвесторам все ще не повернули їх гроші. Повідомлялося, що Нобуаки Кобаяші, адвокат та керуючий Mt.Gox, за останні кілька місяців, починаючи з вересня минулого року, продав 35.841 біткоїнів і 34.008 Bitcoin Cash на суму понад 400 мільйонів доларів.

Багато хто в галузі дорікнули Кобаяші за цей вчинок, заявивши, що такий приплив криптовалюти викликав сильну волатильність на ринку в грудні-січні, а також вплинув на більш пізні цінові тенденції. Нобуаки як і раніше утримує близько 166.000 біткоїнів, які на даний момент за вартістю перевищують $1,5 млрд.

Однак, є і хороші новини: наступний судовий процес у справі про банкрутство біржі запланований на 18 вересня 2018 року. До цього засідання Кобаяші не зможе вивести 166.000 біткоїнів, що залишилися, на відкритий ринок. Трейдери уважно стежать за цією справою, та якщо це виявиться правдою, то сприятливо вплине на ціну біткоїна.

Деталі транзакцій Кобаяші вказують на те, що масовий продаж біткоїна став однією з головних причин зниження його ціни в грудні-січні 2017 року і січні 2018 року. Продаж, схоже, ще більше сколихнув ринок в уже спадному тренді, викликаному репресіями регуляторів, зломами бірж і випадками шахрайства.

При “вивантаженні” великого обсягу криптовалюти продавець повинен прийняти більш низькі ставки, що, в свою чергу, призводить до швидкого зниження ціни. Деякі трейдери, які уважно стежать за ринком, можуть побачити в цьому сигнал краху, що насувається і швидко продати свої запаси, перш ніж він впаде ще більше. Відбувається ефект снігової кулі, що може привести до обвалу ринку.

Як зазначалося вище, багато хто сподівається, що протягом наступних шести місяців Кобаяші не зможе виставляти на продаж велику кількість біткоїнів.

Джерело