Криптобіржа Binance виділила $10 млн в якості нагороди за затримання хакерів

Криптовалютна біржа Binance призначила винагороду в розмірі $250.000 за інформацію, яка може привести до затримання хакерів, які здійснили 7 березня невдалу спробу злому платформи. Крім того, компанія виділила ще $10 млн на нагороди за допомогу в запобіганні подібних інцидентів.

«Щоб забезпечити безпеку криптоспільноти, ми не можемо грати виключно від оборони. Ми повинні активно запобігати усім спробам злому ще до того, як вони будуть здійснені, а також реагувати після. Незважаючи на те що атака на Binance 7 березня не увінчалася успіхом, було очевидно, що це була масштабна і заздалегідь спланована операція», – йдеться в повідомленні.

Так, за «важливу інформацію», яка приведе до арешту хакерів, винагорода становить $250.000 в монетах Binance Coin. У разі, якщо дані будуть отримані з декількох джерел, біржа залишає за собою право розділити нагороду між ними на свій розсуд.

Крім того, площадка створила криптовалюний фонд в розмірі $10 млн для нагороди за сприяння у запобіганні майбутніх атак.

«Binance нині виділила еквівалент $10 млн в криптовалюті на нагороди за допомогу в боротьбі з майбутніми незаконними хакерськими атаками. Крім того, ми закликаємо інші біржі та криптовалютні компанії приєднатися до нашої ініціативи», – відзначили представники площадки.

«Давайте знайдемо цих зловмисників, де б вони не знаходилися в світі», – додав у себе в Twitter виконавчий директор Binance Чанпен Джао.

Джерело