Weiss Ratings склало рейтинг найслабших криптовалют

Незалежне рейтингове агентство Weiss Ratings представило новий аналіз ринку криптовалют, зазначивши 12 найслабших цифрових активів.

Посилаючись на кілька факторів, зокрема, ризики для інвесторів, технологічні особливості і популярність, агентство присвоїло цим криптовалютам літерні рейтинги від D до E, де D означає «слабкий», а E – «дуже слабкий».

Аналітики агентства Weiss Ratings склали список криптовалют, інвестиції в які пов’язані зі значними ризиками.

Крім того, агентство не радить інвесторам розміщувати в криптовалютах більше 5% ліквідних активів і рекомендує утриматися від вкладень в монети, курс яких раптово демонструє стрімке зростання. Замість цього аналітики пропонують відкривати невеликі довгі позиції на локальних мінімумах.

Також агентство нагадує, що крім біткоїна, який здатний продемонструвати непогану прибутковість в майбутньому, трейдерам не варто забувати і про інші, більш нові проекти, «такі як EOS або NEO».

На завершення доповіді глава Weiss Research Мартін Вейс рекомендував не використовувати криптовалютні біржі для зберігання цифрових активів і порадив призначити спадкоємця на випадок, «якщо з вами щось трапиться або ви забудете важливу інформацію».

У лютому Weiss Ratings звернуло увагу на низьку надійність токенів Tether (USDT) і порекомендувало трейдерам використовувати їх тільки в разі крайньої необхідності. Крім того, нещодавно агентство підвищило рейтинг біткоїна з C+ до B- в світлі розвитку технології Lightning Network.

Джерело