Yahoo Japan запустить власну криптовалютну біржу

Корпорація Yahoo Japan в наступному місяці придбає 40% акцій токійській біржі BitARG, а в квітні 2019 року запустить на її основі власний торговий майданчик. Про це повідомляє Nikkei Asian Review.

BitARG вже володіє ліцензією від Агентства фінансових послуг Японії (FSA). Купівля Yahoo Japan акцій біржі BitARG буде здійснюватися через її дочірній підрозділ Tokyo YJFX, який спеціалізується на послугах з обміну іноземних валют.

Сума угоди становитиме близько 2 млрд ієн (приблизно $ 19 млн). Додаткові інвестиції будуть здійснюватися через інші компанії групи Yahoo в період з січня по березень 2019 року.

В наступному місяці керівники та інженери YJFX будуть направлені в BitARG, де протягом року будуть працювати над розробкою нової обмінної платформи, системи корпоративного управління, клієнтських сервісів, а також системи внутрішнього контролю.

Yahoo! Japan Corporation – найпопулярніший інтернет-ресурс Японії. Це спільне підприємство американської інтернет-компанії Yahoo! і японської Softbank об’єднує пошукову систему, безкоштовний сервіс електронної пошти, новинний сайт і онлайн-аукціон.

Джерело