Coingate і Prestashop впровадять біткоїн-платежі у 86 тисячах європейських магазинів

Литовський процесинговий блокчейн-майданчик Coingate підписав угоду з додатком для електронної комерції Prestashop. Партнерство дозволить понад 80 тисячам європейських магазинів приймати до оплати біткоїн та інші криптовалюти, повідомляється у офіційному блозі платформи .

Як говорить генеральний директор Coingate Дмітріус Борисенка, завдяки використанню біткоїна торгові майданчики автоматично отримають рекламні переваги.

«Prestashop має ідеальну базу для невеликих та середніх магазинів, які можуть використовувати криптовалюти не тільки як інноваційний, але й більш дешевий спосіб оплати, що набирає популярність. Багато людей хотіли б використовувати криптовалюти при покупках, тому необхідно навчити продавців, як працювати з цифровими грошима, щоб подолати розрив між клієнтами та мерчантами у цій сфері», – зазначив Борисенка.

Також CEO Coingate додав, що компанія забезпечить продавцям захист від ризиків, пов’язаних з волатильністю курсу цифрових грошей.

«На момент покупки ціна фіксується, а ті магазини, які хочуть отримувати платежі у євро, по суті не працюють з криптовалютами, так як Coingate бере ці процеси на себе», – підкреслив він.

Відзначимо, що додаток Prestashop співпрацює з 250 тисячами інтернет-магазинів, у той час як Coingate, чий щомісячний дохід оцінюється у суму близько €10 млн, має 50 тисяч клієнтів.

Джерело