Генеральний директор Abra прогнозує повернення цінового буму на біткойн цього року

Хоча провідні фінансові аналітики фіксують так званий “смертельний хрест” біткоїна, пов’язаний зі спадом його ціни на ринку, проте генеральний директор Abra Білл Баргидт (Bill Barhydt) вважає, що новий бум біткойна не за горами.

В інтерв’ю американському сайту новин з бізнесу та технологій Business Insider, Баргидт сказав, що хедж-фонди та інші установи починають розглядати криптовалюту як величезну можливість, і все зміниться щойно вони почнуть інвестувати в нові ринки.

“Я спілкуюся з представниками хедж-фондів, інвесторами з високим рівнем власного капіталу і навіть торговими спекулянтами. Вони дивляться на нестабільність на криптовалютних ринках і бачать у цьому величезні можливості. Як тільки це станеться, все це пекло розійдеться,” – сказав він.

Білл Баргидт сказав що в Японії починає розвиватися інституційний інтерес і він вважає це індикатором того, що найближчим часом станеться на Заході, незалежно від роздрібної торгівлі, інтереси якої останніми місяцями різко знизилися.

“Насправді, в даний момент, на криптовалютному ринку існує нульове інституційне вливання грошей на Заході. Це відбувається в Японії. Треба стежити, коли з’явиться велика частина інституційних грошей Заходу,” — сказав Баргидт, та додав, що на Заході стає нормою, коли частина активів знаходиться в криптовалютах.

Abra, компанія, яка стоїть за American Express, нещодавно реорганізувала власну торгівельну платформу і дозволяє тепер користувачам інвестувати у 20 криптовалют та 50 фіатних валют, використовуючи смарт-контракти.

Після внесення біткойна або долара в мобільний гаманець, користувачі можуть здійснювати операції з нульовою ставкою в додатку в парах з іншими 69 валютами, які структуровані як stablecoin-контракти. У майбутньому Abra має намір також додати депозити та зняття коштів для лайткойна та Етереуму.

Джерело