Intel розробляє апаратний «прискорювач» для біткоїн-майнінгу

Технологічний гігант Intel працює над апаратним «прискорювачем» Майнінгу, який дозволить знизити енерговитрати при видобутку біткоїна і інших криптовалют. Про це йдеться у відповідній патентній заявці, напередодні опублікованій Відомством з патентів і товарних знаків США.

У документі під назвою «Bitcoin Mining Hardware Accelerator With Optimized Message Digest and Message Scheduler Datapath» описується метод оптимізації існуючого процесу Майнінгу.

«Через те що програмне забезпечення та обладнання, що застосовуються для біткоїн-майнінгу, використовують брутфорс для нескінченного виконання функцій SHA-256, процес видобутку біткоїна може бути дуже енерговитратним і вимагати більших площ для розміщення обладнання. Описувані методи дозволяють оптимізувати операції з видобутку біткоїнів за рахунок скорочення використовуваного простору і потужності, що споживається апаратним обладнанням», – йдеться в документі.

Завдяки «прискорювачу» інженери Intel планують знизити енергоспоживання на 35% в порівнянні з традиційними процесорами.

Крім того, наголошується, що винахід не обмежується функціоналом спеціалізованих інтегральних схем (ASIC). Іншими словами, «прискорювач» можна використовувати в цілому ряді різних Майнінг-систем.

Джерело