Травневий хардфорк Bitcoin Cash збільшить розмір блоку до 32 Мб

Команда розробників Bitcoin ABC оголосила, що 15 травня в блокчейні Bitcoin Cash відбудеться хардфорк, в рамках якого протоколи консенсусу мережі будуть оновлені до версії 0.17.0. Одне з головних завдань апгрейда – збільшення максимального розміру блоку до 32 Мб.

«15 травня в Bitcoin Cash буде здійснено апгрейд протоколів, після якого максимальний розмір блоку буде збільшений до 32 Мб і з’являться OP_CODES. Зв’яжіться зі своїми BCH-біржами, провайдерами гаманців і іншими учасниками, щоб перевірити, чи готові вони до оновлення», – йдеться в Twitter-групі Bitcoin Cash Fans.

У повідомленні Bitcoin ABC також зазначається, що версія 0.17.0 вже повністю готова і містить код для апгрейда і переходу на нові правила консенсусу. Користувачам, які підтримують ноду Bitcoin Cash, рекомендується негайно поновити Bitcoin ABC або інше сумісне ПО до версії 0.17.0. Крім того, команда розробників Bitcoin ABC обіцяє зв’язатися з великими біржами і провайдерами, щоб повідомити їх про апгрейд.

Крім збільшення блоку до 32 Мб в версії 0.17.0 також будуть додані або повторно активовані коди операцій (op codes), в тому числі OP_CAT, OP_AND, OP_OR, OP_XOR, OP_DIV, OP_MOD, OP_SPLIT, OP_SUBSTR, OP_NUM2BIN і OP_BIN2NUM. У свою чергу розмір носія даних OP_RETURN буде збільшений до 220 байт.

Джерело