У Києві презентували чернетку українського Blockchain policy paper

18 квітня в Києві відбулася зустріч-презентація чернетки українського Blockchain policy paper, покликаного допомогти українським законодавцям визначитися з регулюванням криптовалют і виробити правила, які б відповідали інтересам усіх залучених сторін.

Під час зустрічі керуючий партнер BlockchainLab Станіслав Под’ячев презентував напрацювання криптоентузіастів і закликав крипто-громадськість приєднатися до подальшої роботи над документом.

На презентації також виступили CEO LMG Казбек Бектурсунов, глава наглядової ради Асоціації венчурного капіталу прямих інвестицій UVCA Андрій Колодюк, засновник Hotmine і Bitcoin School Олесь Слободенюк, керівник з питань цифрових технологій Deloitte Сергій Бондаренко.

Також на зустрічі був присутній народний депутат України Олексій Мушак, який висловив бажання активно співпрацювати з крипто-спільнотою, назвавши себе її частиною, і працювати над законодавством про регулювання і оподаткування.

«Важлива повна прозорість процесу формування політики та максимальна залученість усього крипто-ком’юніті. Ми запрошуємо всіх приєднатися до нашої ініціативи», – прокоментував зустріч Станіслав Под’ячев.

В результаті зустрічі було прийнято рішення створити робочу групу, до якої може приєднатися будь-хто. Метою роботи групи буде створення остаточної версії Blockchain policy paper, який в подальшому буде поданий до Верховної Ради України як законопроект.

Джерело