Криптовалютний ринок наближається до 365 млрд доларів. Бики вже на старті?

Впродовж цього тижня криптовалютний ринок поступово наближався до позначки у $350 мільярдів. Сьогодні, 20 квітня, потужні показники основних криптовалют, таких як біткоїн та Етеріум, призвели до того, що капіталізація криптовалютного ринку виросла майже до $365 мільярдів.

Протягом поточного року, в умовах крайньої волатильності та відновлення, інвестори схилялися до біткоїна як до більш безпечного активу. Маючи найбільшу ліквідність та найбільший обсяг на світовому ринку, біткоїн зміг витримати певну стабільність, у той час як багато криптовалют зазнали вільного падіння. Більшість активів знизилися понад 80 відсотків від своїх найвищих показників і понад усе прагнули зафіксувати зростання на противагу біткойну.

Протягом останніх семи днів альтернативні криптовалюти, альткойни, поступово показували зростання, на відміну від біткоїна. Щоденний обсяг торгівлі на глобальному криптовалютному ринку вперше в квітні перевищив позначку в $20 мільярдів, а капіталізація ринку досягла нового місячного максимуму.

У березні та на початку квітня інвестори скептично ставились до інвестування в криптовалюти, окрім біткоїна та Етеріуму, оскільки не були впевнені щодо короткострокового майбутнього криптовалютного ринку. Хоча альткойни, як правило, показують інтенсивний рух у бік збільшення, вони також мають значний рух і у зворотному напрямку. Tому інвестори, щоб запобігти зайвим ризикам, не інвестували в них.

Трейдери почали брати на себе більше ризику, ніж раніше, інвестуючи в Ripple, Zilliqa, Nano, OmiseGO та інші. Оскільки обсяги альткойнів на основних біржах збільшилися, альткойни почали щотижнево переважати біткойн і цілком можливо, що токени ERC20 перевищать основні криптовалюти до кінця квітня.

Наступна основна ціль криптовалютного ринку – це позначка у $400 мільярдів і перевищивши цей поріг, ринок криптовалют досягне двомісячного максимуму. На цьому етапі можна буде з упевненістю зробити висновок, що біткойн вже досяг свого мінімуму у $6000 і ринок почав швидке відновлення до попередніх рівнів.

Якщо ціна біткойну порушить рівень у $9500 у короткостроковій перспективі, то в ідеалі протягом наступного тижня цілком можливо, що криптовалютний ринок перевищить $400 мільярдів до кінця квітня.

Індекс відносної сили (RSI) біткойна знаходиться в діапазоні 57 і позначає нейтральну зону. Біткойн не є ні перепроданим, ні перекупленим на основі поточних рівнів, це демонструють два імпульсних осцилятора RSI та Percens Range Williams (діапазон відсоткових показників Вільямса).

Як прості, так і експоненційні ковзаючі середні показують сигнали покупки для біткоїна, оскільки вони продовжують набирати сильний імпульс. З цього моменту трейдери очікують, що ціна біткойна перевищить $8500 і потенційно може дістатися до $9000.

Серед криптовалют, які найбільше зросли 20 квітня такі токени, як Ripple та Verge, які не належать до ERC20. Весь квітень і Ripple, і Verge росли до біткоїна і вони продовжують нарощувати імпульс проти біткойна та Етереуму.

Джерело