Криптовалютний ринок наближається до 365 млрд доларів. Бики вже на старті?

Криптовалютний ринок наближається до 365 млрд доларів. Бики вже на старті?

Впродовж цього тижня криптовалютний ринок поступово наближався до позначки у $350 мільярдів. Сьогодні, 20 квітня, потужні показники основних криптовалют, таких як біткоїн та Етеріум, призвели до того, що капіталізація криптовалютного ринку виросла майже до $365 мільярдів.

Протягом поточного року, в умовах крайньої волатильності та відновлення, інвестори схилялися до біткоїна як до більш безпечного активу. Маючи найбільшу ліквідність та найбільший обсяг на світовому ринку, біткоїн зміг витримати певну стабільність, у той час як багато криптовалют зазнали вільного падіння. Більшість активів знизилися понад 80 відсотків від своїх найвищих показників і понад усе прагнули зафіксувати зростання на противагу біткойну.

Протягом останніх семи днів альтернативні криптовалюти, альткойни, поступово показували зростання, на відміну від біткоїна. Щоденний обсяг торгівлі на глобальному криптовалютному ринку вперше в квітні перевищив позначку в $20 мільярдів, а капіталізація ринку досягла нового місячного максимуму.

У березні та на початку квітня інвестори скептично ставились до інвестування в криптовалюти, окрім біткоїна та Етеріуму, оскільки не були впевнені щодо короткострокового майбутнього криптовалютного ринку. Хоча альткойни, як правило, показують інтенсивний рух у бік збільшення, вони також мають значний рух і у зворотному напрямку. Tому інвестори, щоб запобігти зайвим ризикам, не інвестували в них.

Трейдери почали брати на себе більше ризику, ніж раніше, інвестуючи в Ripple, Zilliqa, Nano, OmiseGO та інші. Оскільки обсяги альткойнів на основних біржах збільшилися, альткойни почали щотижнево переважати біткойн і цілком можливо, що токени ERC20 перевищать основні криптовалюти до кінця квітня.

Наступна основна ціль криптовалютного ринку – це позначка у $400 мільярдів і перевищивши цей поріг, ринок криптовалют досягне двомісячного максимуму. На цьому етапі можна буде з упевненістю зробити висновок, що біткойн вже досяг свого мінімуму у $6000 і ринок почав швидке відновлення до попередніх рівнів.

Якщо ціна біткойну порушить рівень у $9500 у короткостроковій перспективі, то в ідеалі протягом наступного тижня цілком можливо, що криптовалютний ринок перевищить $400 мільярдів до кінця квітня.

Індекс відносної сили (RSI) біткойна знаходиться в діапазоні 57 і позначає нейтральну зону. Біткойн не є ні перепроданим, ні перекупленим на основі поточних рівнів, це демонструють два імпульсних осцилятора RSI та Percens Range Williams (діапазон відсоткових показників Вільямса).

Як прості, так і експоненційні ковзаючі середні показують сигнали покупки для біткоїна, оскільки вони продовжують набирати сильний імпульс. З цього моменту трейдери очікують, що ціна біткойна перевищить $8500 і потенційно може дістатися до $9000.

Серед криптовалют, які найбільше зросли 20 квітня такі токени, як Ripple та Verge, які не належать до ERC20. Весь квітень і Ripple, і Verge росли до біткоїна і вони продовжують нарощувати імпульс проти біткойна та Етереуму.

Джерело