CEO Monex: криптовалюти можуть злетіти, як деривативи в 1980-х

Глава японського онлайн-брокера Monex Group Inc Оки Мацумото вважає, що біткоіни і інші криптовалютні активи можуть «злетіти», як це сталося 38 років тому з деривативами. Таку думку він висловив в інтерв’ю CNBC.

«У 1980-х регулятори буквально ненавиділи деривативи, проте досить швидко їх прийняли. Те, що відбувається сьогодні в світі криптовалют дуже нагадує ту ситуацію, і рано чи пізно все регулятивні норми будуть вироблені», – сказав Оки Мацумото.

Також він нагадав, що на перших порах сама концепція деривативів була багатьом незрозуміла.

«Деривативи розуміли зовсім не всі. Однак уже через п’ять років їх викладали найбільші школи в світі ».

Незважаючи на те, що високі податки на криптовалюти в Японії відлякують багатьох роздрібних інвесторів, трейдерів, переконаний Оки Мацумото, це не турбує.

«Коли ти п’єш, ти не думаєш про те, що завтра вранці буде похмілля. Я думаю, японським роздрібним інвесторам буде потрібен якийсь час, щоб вкласти в криптовалюти дійсно хороші суми», – додав він.

Як нагадує видання, свою кар’єру на фінансовому ринку Оки Мацумото починав в 1987 році в підрозділі деривативів в Solomon Brothers, інвестиційному банку з Уолл-стріт, після чого 12 років пропрацював в Goldman Sachs.

У 1999 році Мацумото спільно з Sony Corporation заснував Monex. На цьому тижні компанія завершила поглинання криптовалютного майданчику Coincheck, який постраждав від розкрадання токенов на $534 млн в січні.

Джерело