Китайська влада почне публікувати рейтинги криптовалют

Науково-дослідна установа, що керується Міністерством промисловості та інформатизації КНР (MIIT), буде щомісяця публікувати рейтинги 28 популярних криптовалют, повідомляє South China Morning Post.

Про нову ініціативу стало відомо в ході семінару, організованого China Electronic Information Industry Development (CCID). Йдеться про створення незалежної рейтингової системи на зразок Moody’s або Standard & Poor, але тільки для блокчейн-індустрії.

Система під назвою «глобальний індекс оцінки публічних блокчейнів» на перших порах буде сфокусована на 28 великих блокчейн-проектах. Основними аспектами оцінки стануть їх технологічні можливості і області використання.

Інформацію про нову ініціативу підтвердив і традиційний постачальник інсайдерської інформації з Китаю cnLedger:

Він зазначає, що рейтинг буде охоплювати переважно найбільш ліквідні криптовалюти, включаючи біткоїн, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, NEO, Verge, Stratis, Cardano, Monero, NEM, Zcash, DASH, Waves і т. д.

Науково-дослідницький інститут CCID заснований в 1995 році. Ця установа спеціалізується на технологічних дослідженнях і розробках, тестуванні програмного забезпечення і вироблення політики для різних секторів промисловості. У серпні 2017 року CCID відкрив дослідницький підрозділ, що спеціалізується на блокчейні.

Міністерство промисловості та інформатизації КНР в даний час активно розробляє національні стандарти для технології розподіленого реєстру. Завершення роботи над ними заплановано на кінець наступного року.

Джерело