Том Лі пояснює, чому не відбулося зростання ціни на біткоїн під час щорічної конференції Consensus

Fundstrat Global Advisors, компанія з укладання фінансової ринкової стратегії, добре відома тим, що вона робить аналітичні прогнози щодо цін на криптовалюти. Співзасновник компанії, Томас Лі (Thomas Lee), опублікував прогноз, у якому йдеться, що до кінця 2019 року ціна біткойна досягне $64 000, посилаючись на майбутню траєкторію росту інфраструктури майнінгу біткоїна в якості основної причини. Він також озвучив ціну на біткоїн у $91 000 через два роки.

Томас Лі, фінансовий аналітик і стратег Волл-стріт, який раніше висловив свою думку, що біткоїн для нових поколінь став кращим за золото як сховище цінності, зробив новий прогноз перед четвертою щорічною конференцією Consensus у Нью-Йорку щодо криптовалютного ринку в цілому.

Щоб підкреслити значимість своїх досліджень, Лі написав, що під час останньої конференції Consensus ціна біткоїна зросла на 69%, а потім, за два місяці, зросла ще на 138%. Минулорічну конференцію відвідало удвічі більше осіб ніж позаминулого року, і в поточному році кількість відвідувань також зросла вдвічі – з приблизно 2750 до понад 7000. Захід відбувався з 14 травня по 16 травня, за підсумками якого фактична відвідуваність сягнула 9000 осіб.

Спираючись на повторюваність минулорічного розвитку подій, користуючись факторами, які знову виникають, Лі прогнозував, що ринок також побачить велике зростання під час цьогорічної конференції. Хоча аналітик зазначив, що переговори про масове регулювання можуть пом’якшити розвиток подій, загальний сенс був зрозумілим:

«Нижня позиція: ми очікуємо, що BTC та криптовалюти поведуть себе аналогічно попереднім рокам під час конференції.»

На жаль, цього не відбулося. Не лише не відбулося зростання, а ринок під час конференції втратив понад 40 мільярдів доларів, при цьому втрачали цінність головні валюти.

Вартість біткоїна до кінця конференції знизилась на 3,25%, до $8250, в один момент навіть опускалася нижче $8000. З того часу вартість основної криптовалюти дещо відновилася і перевищує $8500/BTC.

Інвестори пояснюють зниження низкою факторів, включаючи думку про те, що конференція, схоже, виявилася не призначеною для залучення головних прихильників галузі. Ціни на квитки були надто дорогими – близько $2000, а криптовалюта так і не була прийнята як засіб платежу.

Доповіді розглядалися як надмірно несуттєві, аудиторії здавалося, що висока вартість квитків не відповідала отриманій інформації. Ще однією з причин було бойкотування конференції засновником Етереуму, Віталіком Бутеріним.

Томас Лі заявив, що відсутність зростання криптовалютного ринку “дуже розчаровує”. Він посилається на нестачу регуляторної ясності як основну проблему і каже, що необхідне вливання великих установ для того, щоб простір мав змогу розвиватися і переступити через стереотипне бачення “блокчейн це не біткоїн”, висловлене кількома основними фігурами в бізнесі та фінансах.

Незважаючи на це, Лі сказав, що він непорушний:

«Хоча у ході Consensus не відбулося зростання ціни, наша впевненість у цінності криптовалют зміцнилася під час конференції.»

Визнаючи, що екосистема криптовалют як і раніше стикається з внутрішніми та зовнішніми перешкодами, Лі вважає, що прогрес відбувається і більш чітко визначена нормативна база означатиме, що процес прогресу буде швидшим.

Джерело