Японська біржа Coincheck зробить делістинг Monero, Dash і Zcash

Провідна біткоїн-біржа Японії Coincheck підтвердила майбутнє зняття з торгів орієнтованих на підвищену приватність користувачів криптовалют Monero, Dash і Zcash.

 

Як говориться в повідомленні на офіційному сайті біржі, це рішення прийнято в світлі припису, отриманого компанією від Агентства фінансових послуг Японії (FSA), в якому йдеться про необхідність поліпшення бізнес-процесів, в тому числі посилення заходів щодо дотримання законодавства по боротьбі з відмиванням незаконно отриманих доходів.

Делістинг перерахованих вище монет буде здійснено в термін до 16 червня. До цієї дати користувачам необхідно вивести ці криптовалюти на свої гаманці або обміняти їх на інші активи, що торгуються на платформі.

Крім Monero, Dash і Zcash, Coincheck також знімає з лістингу токен Augur.

Чутки про те, що японські біржі можуть зобов’язати зняти з торгів Monero, Dash і Zcash з’явилися в кінці квітня. Пізніше Агентство фінансових послуг Японії (FSA) підтвердило ці наміри, коли стало відомо, що з метою захисту інвесторів та зниження ризиків великомасштабних хакерських атак на кшталт січневого злому Coincheck, будуть посилені вимоги, що пред’являються до місцевих криптовалютних бірж.

Також стало відомо, що Coincheck планує вихід на ринок США.

Джерело