В Україні встановлено рекорд за кількістю одночасних платежів в криптовалюті за піцу

22 травня в рамках Blockchain Pizza Day в Києві було встановлено національний рекорд з найбільшої кількості учасників, які здійснили оплату з використанням криптовалют.

Захід відвідало понад 200 осіб, з них 167 взяли участь у рекорді і провели 202 транзакції за піцу ресторану Mister Cat. Оплата відбувалася за допомогою QR-коду, надрукованого на чеку. Фіатні гроші надійшли на банківський рахунок ресторану за допомогою крипто-обмінників.

Представники ресторану додали, що з юридичної точки зору рекордсмени сплачували рахунок за допомогою подарункового сертифіката.

Найбільша кількість рахунків було сплачено з використанням XEM – 78,67%, DASH – 16,67%, ETH – 2,66%, BTC – 1,33% і WAVES – 0,67%.

Результати заходу були зафіксовані офіційним представником Національного Реєстру Рекордів України і будуть внесені в Книгу рекордів України 2019 року.

«Встановлення національного рекорду, стане знаменною датою блокчейн в історії не тільки України, але і всієї індустрії. Це великий крок вперед для популяризації знань про дану галузь. Ми раді, що захід привернув стільки уваги. Багато наших гостей вперше доторкнулися до світу блокчейн технологій і отримали перший досвід спілкування з криптовалютою», – зазначив NEM Ukraine Leader Антон Босенко.

Джерело