Криптовалютна біржа Bittrex почала підтримувати фіатний долар США

Американська криптобіржа Bittrex уклала угоду з нью-йоркським банком Signature Bank, що дозволило торговому майданчику додати підтримку фіатного долара США. Про це повідомляє Bloomberg.

За словами представників торгового майданчика, співпраця з Signature Bank дозволить корпоративним клієнтам з декількох штатів купувати цифрові валюти за долари США. Також в Bittrex впевнені, що цей крок дозволить залучити на біржу більше користувачів і сприятиме популяризації криптоактівов.

«Це був довгий шлях, – зазначає CEO Bittrex Білл Шихару. – Справа не тільки в тому, що банки зможуть довіряти Bittrex. Мова про те, що банки зможуть довіряти криптоіндустрії в цілому. І, я вважаю, це по-справжньому свідчить про те, що криптовалюта стають мейнстримом»

Торгівля фіатной валютою стане доступна в парах з біткоїном, Tether і TrueUSD. Спочатку ця можливість буде доступна лише для корпоративних клієнтів з Вашингтона, Каліфорнії, Нью-Йорка і Монтани. У майбутньому компанія обіцяє індивідуальним інвестором надати можливість торгувати «фіатом».

В даний час клієнтська база Bittrex налічує близько 3 млн користувачів. Всього на платформі представлено близько 200 різних цифрових валют.

Також Bloomberg повідомляє, що найбільша американська криптовалютна компанія Coinbase налагодила зв’язки з американськими Cross River Bank, Metropolitan Bank і Silvergate Bank, а також британським Barclays PLC.

Джерело