Hacken став найбільшим українським криптопроєктом у сфері cybersec

Українська компанія-розробник в сфері кібербезпеки на глобальному ринку Hacken стала найбільшим за капіталізацією cybersec криптопроєктом.

На презентації аналітичного дослідження стало відомо, що в травні 2020 року капіталізація токена була $269 259. Однак через дев’ять місяців вона збільшилася більш ніж в 120 разів — до $33 342 580. Сьогодні ж, 22 березня, капіталізація токена HAI сягнула $52 210 395.

За період 2017-2020 це перший український cybersec проєкт, який успішно закрив ICO.

Компанія займається захистом приватних осіб та компаній від кіберзагроз. За словами CEO компанії Дмитра Будоріна, їх успіх полягає в партнерстві з декількома великими компаніями: Liquid, OneLedger, FTX, Uklon, Air Asia, Gate.io та багато інших.

“Навіть у дуже складні часи основна команда дотримувалася єдиного плану. Ми три роки працювали над продуктами та сервісами, які роблять світ блокчейну безпечним” – Дмитро Будорін, CEO Hacken

B2B-сегмент — не єдина ніша, в якій працює Hacken. Для В2С компанія створила додаток HackenAI. Ним користуються вже понад 50 тисяч людей з США, Нідерландів, Британії та України. Тепер стало можливим користуватися безпечним VPN — в кінці 2020 року Hacken розробила власний hVPN. Попри те, що продукт ще в стадії розробки та тестування, він вже набрав більше, ніж дві тисячі підписників.

Також агрегатор даних ринку криптовалют CoinGecko у липні 2020 року уклав партнерську угоду з Hacken, щоб включити безпеку криптобірж у свою метрику Trust Score.

Як повідомляють в компанії, з 2021 по 2023 рік Hacken продовжить створювати екосистему, що об’єднає провайдерів і клієнтів з питань кібербезпеки. Основою для цього буде власний службовий токен HAI. Він також стане ексклюзивним варіантом оплати для майбутнього Hacken Foundation. Це онлайн-ринок, де попередньо затверджені компанії з кібербезпеки й позаштатні спеціалісти зможуть розміщувати й продавати свої послуги.

Джерело