Китайські кріптоінвестори знайшли спосіб обійти заборони чиновників

Жителі Китаю, незважаючи на серйозні адміністративні бар’єри, продовжують купувати криптовалюти.

У вересні 2017 року, найбільші біржі країни (BTCC China, Huobi і OKCoin), були закриті за рішенням уряду. Більш того, їх керівникам навіть заборонялося покидати країну на період проведення розслідування, що стосується діяльності бірж.

Однак, китайські інвестори, незважаючи ні на що, продовжують брати участь в кріптовалютному світі. Як це можливо? У Гонконзі для інвесторів є всі умови для створення бізнесу. Менш ніж за $1000 можна створити власну компанію, що дозволить відкривати рахунки у фінансових установах Гонконгу. У зв’язку з цим з кінця 2017 безліч китайських інвесторів перевели свої заощадження на банківські рахунки Гонконгу, завдяки чому вони можуть обійти заборону, встановлений владою Китаю.

Однак, на відміну від Китаю, в Гонконзі попит на криптовалюти значно перевищує пропозицію. Так, середня ціна Bitcoin становила $11.500, а на біржі Huobi Pro перевищує $13.000.

Кристал Ху, фінансовий журналіст з Гонконгу, відзначає, що не тільки китайці користуються перевагами, наданими Гонконгом. Так, купуючи 1 Bitcoin на Coinbase і продаючи його на ринку Гонконгу, можна заробити $1.200.

Залишити відповідь