CoinMarketCap за популярністю випередив Walmart і Alibaba

За даними останнього оновлення рейтингу п’ятисот світових сайтів від Alexa Top, сайт CoinMarketCap, де відвідувачі можуть стежити за капіталізацією кожної з існуючих криптовалют, підійшов дуже близько до того, щоб увійти в топ-100 найбільш відвідуваних сайтів у світі, обійшовши Walmart, Alibaba і кілька інших інтернет-ресурсів, що користуються широкою популярністю.

CoinMarketCap тепер займає 111-у позицію в світовому списку популярних сайтів, перескочивши через 238 позицій з моменту останнього оновлення. Статистика показує, що понад 30% відвідувачів сайту проживають в США, що робить його одним з найбільш відвідуваних американських веб-ресурсів. Більшість його аудиторії – це люди з вищою освітою, в тому числі аспіранти, магістри та кандидати наук. Найбільш частими ключовими словами пошуку є «binance» і «ripple».

На початку грудня 2017 року CoinMarketCap виключила з розрахунку середньозваженого курсу три південнокорейських біржі криптовалют, а саме Bithumb, Coinone і Korbit, з огляду на те, що ці біржі регулярно демонстрували вкрай радикальну різницю в ціні (20% -30%) при істотно обмеженому арбітражі.

В той момент криптовалюти значно втратили в ціні, так як багато користувачів бірж поспішили конвертувати свої кріптовалютні активи в фіатні, запанікувавши через знецінення обмінного курсу.

Заходи по виключенню південнокорейських кріптовалютних бірж в даний час на СoinMarketCap відмінені: повідомлення про їх виключення були видалені з веб-сайту, і в формулу розрахунку середньозваженого курсу повернулися дані з південнокорейських бірж. Як і в попередньому випадку, CoinMarketCap не вважав за потрібне попередити користувачів про зміну формули розрахунку курсу і не дав з цього приводу ніяких попередніх пояснень.

Залишити відповідь