Біржа криптовалют Huobi відкриє офіс в США

Huobi, китайська кріптовалютная біржа, яка раніше вважалась найбільшою в країні, планує відкрити новий офіс в Сан-Франциско.

Директор біржі зі стратегічних питань Цай Кайлонг повідомив про це 26 січня на блокчейн-конференції Blockchain Connect. Він зазначив, що відвідав США за тиждень до цього, щоб допомогти з підготовкою до запуску проекту.

Цай пояснив, що Huobi має намір нарощувати присутність на світовому рівні, і першочерговим завданням в рамках цього плану стане створення американського відділення.

Прес-секретар компанії підтвердив, що біржа відкриває нову штаб-квартиру в районі Силіконової долини, і робота в цьому напрямку ведеться дуже активно. Він не уточнив, чим саме займатиметься новий офіс.

Huobi призупинила обслуговування торгів в парах до юаню в минулому році, коли китайські регулятори заборонили діяльність кріптовалютних бірж в країні. Після цього багато компаній були змушені перенести свій бізнес за кордон, а торгівля стала здійснюватися в парах «криптовалюта – криптовалюта».

Новий офіс в США може стати ще одним кроком в міжнародній експансії компанії. Минулого місяця біржа повідомила про підписання угоди з інвестиційною компанією SBI Group, в рамках якої на японських біржах будуть запущені додаткові торгові пари до йєни. SBI Virtual Currencies і Huobi Japan поки не розголошували деталі цієї угоди.

Також минулого тижня стало відомо, що Huobi запускає власний токен Huobi Token (HT), однак компанія заявила, що не збирається проводити ICO.

Джерело: https://altcoin.info/news/birzha_kriptovaljut_huobi_otkroet_ofis_v_ssha-2099.html

Залишити відповідь