В уряді стурбовані еміграцією Майнерів: частка України скоротилася з 60% до 3%

В ході зустрічі міністра економрозвитку і торгівлі Степана Кубіва з представниками українського IT-ринку на розгляді виявилося питання про відтік Майнерів з країни. Про це повідомляє Interfax. Голова парламентського комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко підкреслив, що частка України в світовому Майнінгу за кілька років скоротилася в 20 разів. Всьому виною – тиск на Майнерів з боку правоохоронних органів.

“До Революції Гідності Україна займала 60% світового Майнінгу, зараз, після тиску силових структур, ця частка скоротилася до 3%. Розділіть Майнінг і криптовалюти, так як Майнінг – це обчислення.”

Тиск правоохоронних органів на думку Данченка є основною причиною еміграції українських Майнерів:

“Тоді як Канада створює оптимальні для Майнінгу умови, наші хлопці їдуть туди й інвестують туди гроші.”

«Дані вірні і оцінюються по 2014 року. Ми були одними з лідерів, але потім багато Майнерів поїхали в Росію, Білорусь, далеке зарубіжжя, когось звинувачували в сепаратизмі. Майнінгу було не багато і він був різним, ми зосередили у себе в країні великі ресурси. Офіційно опублікованої статистики на цей рахунок немає, тому що про Майнінг тоді мало хто знав. Я можу помилятися на 10-15%, але дані правдиві і отримані з наших внутрішніх джерел», – запевнив Данченко.

Джерело: https://ain.ua/2018/01/30/miners-emigration-trouble

Залишити відповідь