Хакери, які пограбували Coincheck, намагаються продати вкрадені альткоїни

Хакери, які викрали з Coincheck минулого тижня близько $530 млн. в криптовалютах, переміщують вкрадені токени «XEM».

NEM Foundation, компанія-творець криптовалюти «XEM», відстежила вкрадені монети до невпізнаного аккаунта і з’ясовувала, що власник облікового запису завів токени на шість кріптовалютних бірж. Місцезнаходження облікового запису хакерів з’ясувати не вдалося.

Намагаючись замісти сліди хакери розсилають альткоїни на випадкові акаунти партіями по 100 XEM ($83). Такі дії допомагають обійти механізм проти відмивання грошей, який може запуститися при транзакціях великої кількості монет. За даними сайту Coinmarketcap, монети, які були вкрадені хакерами, складають близько 5 відсотків від загального обсягу XEM, 10-ї за величиною криптовалюти в світі.

Хакери навряд чи спробують злити всі монети відразу. Ринок просто “не зможе стільки поглинути”.

Якщо хакерам все ж вдалося завести монети на біржу, вони, швидше за все, спробували обміняти їх на іншу криптовалюту, перш ніж вивести в фіат. Це ускладнює і робить майже неможливим в результаті відстежити викрадені кошти.

З 2011 року відбулося щонайменше три десятка зломів кріптовалютних бірж; багато з них згодом закрилися. В цілому було викрадено понад 980.000 біткоінів, і лише деякі з них були відновлені.

Джерело: https://altcoin.info/news/ekskljuziv_hakery_ograbivshie_coincheck_pytajutsja_prodat_ukradennye_altkoiny-2110.html

Залишити відповідь