Австралію вважають однією з кращих країн для ICO

У минулому році уряд Китайської Народної Республіки заборонив проведення ICO на своїй території. У світі криптовалют з’явилися побоювання, що такі ж проблеми можуть виникнути і в інших держав, проте, на щастя, нічого подібного не відбувається.

Вже сьогодні є цілий ряд держав, які розробляють законопроекти для законодавчого регулювання ICO. Однак набагато більша кількість країн дає можливість проводити первинне розміщення монет без будь-яких перешкод. Наприклад, до числа таких можна віднести Австралію.

В кінці минулого року в Австралії було проведено ICO китайського стартапу під назвою InvestDigital. Команда проекту бажає розробити і коммерціалізувати рішення для роботи з криптовалютою. В рамках ICO InvestDigital було зібрано понад $23 млн. Свої кошти в проект вклав ряд відомих інвесторів в кріптовалютной сфері, в тому числі InBlockchain, Bixin і Queschain Capital.

У 2017 році комісія з цінних паперів Австралії підготувала звід правил для проведення ICO. Положення документа відразу ж привернули увагу криптовалютної спільноти, в тому числі і InvestDigital.

На думку Білла Фаггла, партнера в Baker McKenzie Australia, який персонально працював з InvestDigital, особливих відмінностей в позиції Австралії з приводу ICO і криптовалют від інших розвинених держав немає. Разом з тим, експерт вважає, що в Австралії спостерігається більше прагнення до розуміння криптовалют, і для цього прикладається більше зусиль.

Джерело: https://cryptellect.net/avstraliyu-schitayut-odnoj-iz-luchshih-stran-dlya-ico/

Залишити відповідь