У Придністров’ї дозволили Майнінг біткоїнів

У той час, як Китай задумався про заборону Майнінгу, в невизнаному Придністров’ї “узаконили” “здобич” криптовалют. Місцева влада ухвалила “закон” “Про розвиток інформаційних блокчейн-технологій”.

За словами “президента” невизнаної республіки, в Придністров’ї вирішили сприяти розвитку інноваційної технології, а дозвіл Майнінгу – це тільки перший крок.

Також, за задумом “влади”, Майнінг повинен сприяти не тільки розвитку галузі, а й збільшенню інвестицій. Інвесторам в області криптовалют “буде забезпечений спеціальний пільговий режим”. Зокрема, можна буде займатися Майнінгом без утворення юридичної особи. Паралельно відкриється безмитне ввезення обладнання для здійснення майнінгової діяльності.

Також в Придністров’ї не приховують, що чекають російських інвесторів, готових працювати в кріптовалютному секторі.

Нагадаємо, в Україні раніше закликали законодавчо розділити в самі криптовалюти і процес їх видобутку – Майнінг. При цьому в кіберполіції закликали або врегулювати законодавчо статус криптовалют в Україні, або заборонити їх обіг. Глава кіберполіції зазначив, що, оскільки обіг криптовалют і їх статус в Україні не визначений, зловмисники активно використовують їх для того, щоб приховувати свої злочинні дії.

Джерело: https://www.segodnya.ua/economics/finance/v-pridnestrove-razreshili-mayning-bitkoinov-1110506.html