Біткоїн продовжує йти униз на тлі обвалу світових фондових ринків

У той час, коли біткоїн за вчорашній день втратив 23% своєї вартості, що становить майже $18 млрд, фондовий ринок пережив ще гірший обвал, адже лише акції компаній зі списку Доу втратили $300 млрд.

Хоча, як стверджує Fortune, у понеділок після падіння на більш, ніж 1175 пунктів тікерна стрічка виглядала ще гірше, ніж в у найгірші дні 2008 після обвалу Lehman Brothers. І усе ще це ще не можна назвати крахом фондового ринку. Крах ринку характеризується такими ознаками, як різке і швидке зниження на понад 20%, як було у Чорний вівторок у 1929-го, Чорний понеділок 1987-го, під час краху дот-комівської бульбашки у 2000 році чи під час фінансової кризи 2008 року. Слідом за крахом ринку йде глибока ринкова корекція. Поки що цього не спостерігається. Навіть після тривалого розпродажу впродовж кількох днів індекс Доу Джонса знизився всього на 8,5% від свого рекордного показника, і зараз є на рівні 24.345,75.

Індекс Доу Джонса традиційно вважається одним із основних показників економічної ситуації в США. Поки що у експертів немає пояснення для такого стрімкого обвалу. Однією із основних версій є жорсткішання монетарної політики Федеральної системи США та ситуація з ринку праці США.

Які б не були причини, експерти переконані, що це падіння може призвести до обвалів на інших фондових ринках світу. І ми вже можемо за цим спостерігати. Як повідомляють CNBC, за американським ринком пішли біржові ринки Азії, у тому числі Японії та Гонконгу. Біржові індекси Nikkei обвалилися на 1500 пунктів – найгірший показник з 1990 року. Слідом за азійськими ринками обвалилися фондові ринки Європи.

Окрім загального спаду світової економіки, біткоїн потерпає від цілої лавини негативних новин. За останню добу він втратив 23,65%, і зараз торгується на рівні $6099. Ринкова капіталізація криптовалюти скоротилася до $102 млрд.

 

Корекція, яку ми спостерігаємо зараз, йде слідом за минулотижневими повідомленнями, що викликали посилення побоювань з приводу регулювання, хакерів і потенційних маніпуляцій з цінами на найбільшій криптовалютній біржі. У п’ятницю J.P. Morgan Chase, Bank of America і Citigroup заявили, що вони вирішили заборонити покупку криптовалют клієнтам своїх кредитних карток, як і британський банк британський банк Lloyds.

Знову негативні новини з Китаю про те, що влада посилить зусилля для обмеження криптовалютних торгових майданчиків, особливо тих, які виїхали за межі країни після заборони ICO у вересні. У США сьогодні, у вівторок, перед банківським комітетом Сенату США на сенатських слуханнях мають давати покази голови Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) і Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами.

Окрім цього, рекламу криптовалют заборонив Facebook, а за ним і соціальні мережі Китаю.

Утім попри усі ці негативні новини, слід зазначити, що біткойн все ще залишається на кількасот відсотків вищим, аніж рік тому, тоді як Ripple та Етереум виросли на кілька тисяч відсотків від початку 2017 року.

Джерело: http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/1799-b%D1%96tkojn-prodovzhu%D1%94-jti-uniz-na-tl%D1%96-obvalu-sv%D1%96tovih-fondovih-rink%D1%96v