Керівники інвестиційних фондів зберігають оптимізм відносно довгострокової ціни біткоїна

Незважаючи на затяжне падіння кріптовалютного ринку і глибоке просідання біткоїна і переважної більшості інших альткоінов, керівники ряду кріптовалютних інвестиційних фондів переконані в позитивному розвитку подій на ринку.

Так, за словами фінансового аналітика і засновника інвестиційної фірми Standpoint Research Ронні Моаса, кріптовалютний ринок знаходиться тільки на самому початку свого шляху. При цьому, допускаючи ймовірність повного краху ринку, він вважає, що протягом найближчих кількох років ми станемо свідками 5- або навіть 10-кратного зростання.

При найбільш сприятливому сценарії, говорить Ронні Моас, можна буде спостерігати картину, яку можна порівняти з графіком зростання числа користувачів інтернету за останні 15 років.

У коментарі до цього твіту Ронні Моас також додав, що при сприятливому розкладі капіталізація ринку криптовалют протягом трьох-п’яти найближчих років буде знаходитися в проміжку між $2 трлн – $4 трлн. Відповідно, якщо ринкова частка біткоїна збережеться на нинішньому рівні (близько 35%), ціна першої криптовалюти становитиме близько $80.000.

Дещо раніше засновник і CEO OnChain Capital Рен Нойнер в інтерв’ю CNBC заявив, що «справжня гра на криповалютному ринку ще навіть не починалася» і що ціна біткоїна тільки готується до підкорення нових висот.

«Я очікую, що ринок ще буде якийсь час перебувати в нинішньому стані, хоча, звичайно, і трохи нервую. Проте, після цього має відбутися щось, що призведе до великої зеленої свічки, і це буде початком нового зростання», – сказав він.

Також Рен Нойнер вважає, що біткоїн – це новий, а в подальшому і універсальний засіб зберігання цінностей, хоча сьогодні йому і не вистачає масового прийняття.

«Я завжди говорив, що якщо порівнювати все це з марафоном, ми тільки припаркували машину і розпаковуємо речі. На стартову лінію ми ще не вийшли», – додав він.

У понеділок, 5 лютого, після того як ринок продовжив падіння, Рен Нойнер написав в Twitter, що бачить ознаки того, що криптовалюти стають мейнстрім-класом активів.

«Я був свідком великого числа корекцій криптовалют, і у всіх випадках зниження було швидким, і ще більш швидким було відновлення. Протягом декількох днів ми виходили на нові рекорди. На цей раз все по-іншому: криптовалюти поводяться як «нормальний» ринок з затяжними спадами і більш тривалим відновленням».

Примітно, що в минулу п’ятницю, коли ціна біткоїна опустилася до значення листопада минулого року, Нойнер закріпив твіт, в якому дав свій прогноз на кінець 2018 року.

Нагадаємо, раніше сьогодні вранці сукупна капіталізація криптовалют впала нижче $400 млрд, однак на цьому зниження не зупинилося: до цього часу середньозважений курс біткоїна становить $7430, а капіталізація ринку знизилася до $342 млрд.

Джерело: https://forklog.com/rukovoditeli-investitsionnyh-fondov-sohranyayut-optimizm-v-otnoshenii-dolgosrochnoj-tseny-bitkoina/