Уряд Сінгапуру виступив проти заборони криптотрейдінгу

Заступник прем’єр-міністра Сінгапуру Тарман Шанмугаратнам заявив, що уряд не збирається забороняти торгівлю криптовалютами. За його словами, ще занадто рано говорити про ті чи інші заходи щодо нової технології, повідомляє Reuters.

«Криптовалюти – це експеримент. Поки рано говорити, чи виявиться він вдалим. Навіть в разі його успіху наслідки і вплив криптовалют на суспільство деякий час буде складно оцінити. Грошово-кредитне управління Сінгапуру пильно стежить за розвитком цифрових активів і вивчає пов’язані з ними ризики. На даний момент немає серйозних причин забороняти у нас криптотрейдінг», – зазначив Шанмугаратнам.

Ця заява стала відповіддю на пропозицію членів Парламенту Сінгапуру заборонити діяльність криптовалютних бірж.

Раніше глава Фінтех-відділу Центробанку Сінгапуру Сопненду Моханти зазначив, що потенційний крах ціни біткоїна не зможе спровокувати глобальну фінансову кризу. Він підкреслив, що регулятори уважно стежать за зростаючим ринком і готові втрутитися в потрібний момент.

«Ми точно знаємо, коли втрутитися. Ми зробимо це в потрібний момент, виходячи з сукупної капіталізації ринку, попиту споживачів і обсягу торгів. Я абсолютно не турбуюся про яку-небудь супутню фінансову кризу», – зазначив він.

Джерело: https://forklog.com/pravitelstvo-singapura-vystupilo-protiv-zapreta-kriptotrejdinga/