Глава CFTC: ми зобов’язані поважати ентузіазм нового покоління щодо криптовалют

Голова Комісії з термінової біржової торгівлі США (CFTC) Крістофер Джанкарло відзначив великий потенціал блокчейна для розвитку економічного сектора. За його словами, ця інноваційна технологія була б неможлива без біткоінів і інших криптовалют, повідомляє Coindesk.

«Важливо пам’ятати, що якщо б не було біткоінів, то не було б і технології розподіленого реєстру», – заявив Джанкарло.

Ці слова прозвучали в ході слухань Комітету Сенату США з нагляду за банківською діяльністю. Джанкарло додав, що він не «мрійник-ідеаліст», однак високо оцінює потенціал нової технології, в тому числі її застосування в сферах фінансових ринків і управління благодійними фондами.

«Ми зобов’язані поважати ентузіазм нового покоління щодо віртуальних валют і сформувати збалансовану відповідь, а не зневажливу», – заявив Джанкарло.

У своєму виступі він зазначив «потенціал технології для збільшення економічної ефективності, зниження централізованих систематичних ризиків, захисту від шахрайської діяльності та поліпшення якості даних».

«Якщо вона прив’язана до віртуальних валют, ця технологія може стати засобом заощадження, забезпечувати безпечні платежі і переміщення активів, а також відкрити дорогу новим програмам», – впевнений Джанкарло.

Колегу підтримав і голова Комісії з цінних паперів і бірж США Джей Клейтон. Він додав, що технологія блокчейн може виявитися дуже корисною для верифікації даних і створення розподілених систем зберігання і обліку записів.

Напередодні глава CFTC наголосив на необхідності збалансованого регулювання індустрії цифрових валют, яке не має нашкодити подальшим інноваціям.

Джерело: https://forklog.com/glava-cftc-my-obyazany-uvazhat-kriptoentuziazm-novogo-pokoleniya/