Представник CFTC: біткойн та блокчейн є трансформаційними елементами

Судячи з останніх заяв представників Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) США, фінансовий регулятор не планує втручатися у біткоїн чи блокчейн. Фактично, член CFTC Брайян Квінтенз (Brian Quintenz) передбачає не лише майбутнє із біткоїном та блокчейном в ньому, але також те, що вони матимуть трансформаційний ефект, стверджуючи, що регулятор не має на меті стояти на шляху інновацій.

Його позиція прозвучала в унісон із нещодавньою заявою голови CFTC Крістофера Джанкарло (Christopher Giancarlo), в якій він закликав до розумного регулювання криптовалют. Квінтенз під час Фінансового загальноринкового саміту для криптовалют від Yahoo, що відбувся 7 лютого у Нью-Йорку, сказав, що поки законодавці вирішуватимуть, як ставитися до бірж та спотового ринку, CFTC між тим не хоче казати “ні” інноваціям чи технологіям, вказуючи на “справді захоплюючий простір”, і що він радий, що CFTC має можливість стати часткою цього:

“Я гадаю, що біткойн та блокчейн є трансформаційними. Ми згадуватимемо, коли це трапиться, у контексті усіх результатів, які ця концепція створить на своєму шляху. Це вплине на все, що у нас є.”

Він припустив, що біткойн і блокчейн матимуть далекосяжні наслідки для фінансових ринків, оскільки вони стосуються таких напрямків як врегулювання, торгівля, розподіл тощо. Квінтенз схвально відгукнувся про позицію голови Джанкарло, про те, що той використав Сенат для того, щоб висловити своє бачення:

“Він використав першу ж можливість, яку він отримав, як керівник агенції, щоб показати фінтех-експертизу, яку провела організація, щоб ми отримали метод комунікації із фінтех-спільнотою та інноваторами. Наш підхід до цієї теми є таким… ми хочемо бути далекоглядними, і ми хочемо бути відкритими до нових ідей.”

Дискусія поширилася навколо питань поставки ф’ючерсних контрактів на біткоїн, прибутків, волатильності та відповідальності регуляторів та щодо нормативних відповідей на будь-які незвичні відхилення по доходах – усе це свідчить, що CFTC займається криптовалютним ринком та ринковими силами, що його оточують.

Але для того, щоб біткойн та блокчейн стали зрілими технологіями, особливо у світлі обмежених ресурсів та змішаних почуттів щодо цього у Конгресі, деяка форма саморегулювання є необхідною. Це курс, який схожим чином використовувався на традиційних ринках окремими саморегульованими організаціями, наприклад, такими як FINRA. Такі організації можуть допомогти юристам прискоритися і можуть також лобіювати інтереси криптовалютної індустрії на Капітолійському пагорбі.

“Між теперішнім моментом та тим часом, коли Конгрес обере, як поводитися, перед введенням регуляторних норм для бірж та спотового ринку, я хочу скористатися цією можливістю скликати спільноту інвесторів та спільноту адвокатів навколо цифрових криптовалют, щоб створити деяку саморегульовану [організацію] для розроблення стандартів у сфері кіберполітики, внутрішньої торгівлі, етики, кодексів поведінки,” – сказав він, додавши, що саморегулювання має потужну історію на американських ринках.

Квінтенз є відповідальним за роботу технічного комітету CFTC, який вперше збереться наступного тижня. Теми включають біткойн, цифрові валюти та технології розподіленого реєстру загалом. Це питання, на які агенція зацікавлена отримати відповіді.

Джерело: http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/1820-predstavnik-cftc:-b%D1%96tkojn-ta-blokchejn-%D1%94-transformac%D1%96jnimi-elementami