Криптовалютна біржа Binance відновила роботу

Криптовалютна біржа Binance, штаб квартира якої знаходиться в Гонконгу, відновила роботу сьогодні приблизно о 12 годині за київським часом.

Криптовалютна біржа призупинила свою роботу в середу ввечері пославшись на технічні проблеми. Пізніше представники біржі заявили, що для відновлення роботи потрібно більше часу, ніж планувалося спочатку. Відразу після закриття біржі з’явилися чутки про те, що біржа насправді зламана.

Чжао Чанпен, засновник і головний виконавчий директор Binance, виступив з відповідною заявою, що насправді з біржею все в порядку, вона не була зламана, але розробникам, для продовження нормальної роботи, знадобилося терміново оновити функціонал біржі.

Вчора представники біржі заявили, що планують відновити роботу сьогодні приблизно в 6 ранку за Києвом. Однак, насправді робота відновилася лише о 12 годині.

Представники біржі заявили, що вони вдячні всім своїм користувачам за підтримку:

Щоб продемонструвати нашу вдячність за вашу непохитну підтримку протягом усього процесу оновлення, Binance надасть всім користувачам 70% знижку на торгові збори (0,03% за транзакцію, 0,015% з BNB) до 2018/02/24 00:00 (UTC).

Проте, користувачі можуть як і раніше відчувати деякі проблеми. Чжао повідомив у своєму твіттері, що клієнти, які намагаються отримати доступ до Binance.com, все ще можуть зіткнутися з проблемами, тому що провайдер хмарних послуг сайту в даний момент переживає DDoS-атаку:

 

Джерело: https://altcoin.info/news/kriptovaljutnaja_birzha_binance_vozobnovila_rabotu-2196.html