Південна Корея: закриття кріптобірж – лише один з можливих варіантів

Прем’єр-міністр Республіки Корея Лі Нак Ен заявив, що питання про закриття криптовалютних бірж «всерйоз не розглядається». Про це пише Bitcoin.com.

«Однак це один з можливих варіантів», – додав глава південнокорейського уряду, відповідаючи на запитання депутатів опозиційних партій.

Також, за його словами, для закриття криптобірж «потрібно багато дискусій і часу», що вплине на ринок. Як підкреслив Лі Нак Ен, регулюючи криптовалютний ринок, уряд прагне запобігати незаконним операціям, перешкоджати надмірним спекуляціям і заохочувати розвиток інноваційних технологічних рішень, включаючи блокчейн.

Нагадаємо, приблизно місяць тому хвиля чуток про заборону криптобірж в Південній Кореї послужила потужним фактором обвалу на ринку цифрових валют. Однак насправді заходи уряду виявилися не такими жорсткими – був заборонений лише анонімний трейдинг криптовалюта.

Незабаром ситуацію значно розрядила заява південнокорейського Мінфіну про те, що влада не має наміру забороняти або чинити будь-який тиск на ринок цифрових валют.

Джерело: https://forklog.com/yuzhnaya-koreya-zakrytie-kriptobirzh-lish-odin-iz-vozmozhnyh-variantov/