Криптовалютна P2P-біржа HodlHodl почала роботу в бета-режимі

Криптовалютна P2P-біржа HodlHodl, що базується в Латвії, оголосила про запуск бета-версії платформи, орієнтованої на безпечні угоди з біткоїнами і іншими криптовалютами.

Запуск проекту HodlHodl, що очікувався з нетерпінням багатьма представниками біткоїн-спільноти, відбувся з затримкою на кілька тижнів, зумовленої необхідністю більш ретельного тестування функціоналу біржі.

Як йдеться в блозі проекту, зараз користувачам доступні такі функції, як відкриття аккаунта, заповнення профілю, встановлення двофакторної аутентифікації, створення офера та вивчення інших можливостей.

У той же час створення контрактів поки недоступно: для цього необхідне формування повноцінного ордер-бука і впевненість в тому, що все працює бездоганно. Очікується, що ця опція стане доступною вже на наступному тижні, коли буде запущений процес реального трейдингу.

Серед ключових характеристик HodlHodl можна відзначити наступне:

  • Безпека: мультісіг (P2SH)-контракти, завдяки яким користувачі мають повний контроль над ключами до фінансів, що знаходяться в ескроу-контракті.
  • Дешевизна: максимальний розмір комісій складе 0.6% за операцію, при цьому до кінця червня 2018 стягуватися вони не будуть
  • Децентралізація: P2P-угоди без необхідності проходити процедури KYC / AML;
  • Підтримка нативних Bech32 Segwit-адрес

На початковому етапі команда HodlHodl планує вести торги тільки біткоїнами і Litecoin.

У подальших планах проекту – підтримка протоколу мікротранзакцій Lightning Network, оптимізація структури комісійних витрат, додавання нових криптовалют і локалізація сайту на інші мови.

Тим часом відомі представники біткоїн-спільноти повідомляють в соцмережах про те, що запуск HodlHodl може дійсно стати виключно важливою подією для індустрії. Так, авторитетний експерт Туурі Демеестер заявив, що це єдиний проект, радником якого він на даний момент погодився виступити.

Джерело: https://forklog.com/kriptovalyutnaya-p2p-birzha-hodlhodl-zapustilas-v-beta-rezhime/