Південнокорейські криптобіржи зобов’яжуть отримувати ліцензію на кшталт BitLicense

Південнокорейські криптобіржи зобов’яжуть отримувати ліцензію на кшталт BitLicense

Уряд Південної Кореї обговорює створення системи ліцензування криптовалютних бірж на базі моделі BitLicense, розробленої законодавцями штату Нью-Йорк. Про це пише Business Korea.

За словами представників профільної робочої групи, подібна система може бути використана в якості запобіжного додаткового регулювання криптовалютного ринку.

«Швидше за все, ми будемо дотримуватися прийнятої в штаті Нью-Йорк моделі, що дозволяє вибірково видавати дозволи», – пояснили вони.

Відзначимо, що в самому Нью-Йорку ліцензія BitLicense виявилася неефективною – багато криптобірж визнали її вимоги занадто суворими і відмовилися від надання своїх послуг в штаті. Як повідомляє Business Korea, у південнокорейських бірж, ймовірно, такого вибору не буде.

«Коли країна перейде на модель Нью-Йорка, вона зможе вписати криптовалюти в інституційну систему, а також встановити належний нагляд над ринком криптовалют», – вважає видання.

Нову систему ліцензування вже позитивно оцінило Міністерство стратегії і фінансів. Імовірно, її запровадять після місцевих виборів в червні.

Джерело: https://forklog.com/yuzhnokorejskie-kriptobirzhi-obyazhut-poluchat-litsenziyu-po-tipu-bitlicense/