Південнокорейські криптобіржи зобов’яжуть отримувати ліцензію на кшталт BitLicense

Уряд Південної Кореї обговорює створення системи ліцензування криптовалютних бірж на базі моделі BitLicense, розробленої законодавцями штату Нью-Йорк. Про це пише Business Korea.

За словами представників профільної робочої групи, подібна система може бути використана в якості запобіжного додаткового регулювання криптовалютного ринку.

«Швидше за все, ми будемо дотримуватися прийнятої в штаті Нью-Йорк моделі, що дозволяє вибірково видавати дозволи», – пояснили вони.

Відзначимо, що в самому Нью-Йорку ліцензія BitLicense виявилася неефективною – багато криптобірж визнали її вимоги занадто суворими і відмовилися від надання своїх послуг в штаті. Як повідомляє Business Korea, у південнокорейських бірж, ймовірно, такого вибору не буде.

«Коли країна перейде на модель Нью-Йорка, вона зможе вписати криптовалюти в інституційну систему, а також встановити належний нагляд над ринком криптовалют», – вважає видання.

Нову систему ліцензування вже позитивно оцінило Міністерство стратегії і фінансів. Імовірно, її запровадять після місцевих виборів в червні.

Джерело: https://forklog.com/yuzhnokorejskie-kriptobirzhi-obyazhut-poluchat-litsenziyu-po-tipu-bitlicense/