Найбільша біткоїн-біржа Японії отримала ліцензію на роботу в штаті Іллінойс

Провідна біткоін- і блокчейн-компанія Японії bitFlyer отримала офіційну ліцензію на ведення діяльності в американському штаті Іллінойс, повідомляє Bitcoin Magazine. Таким чином, загальна кількість штатів і територій США, де працює BitFlyer, тепер досягло 44.

У листопаді 2017 японська біржа стала четвертим за рахунком володарем скандально відомої BitLicense, що дозволило їй легально працювати в штаті Нью-Йорк. А вже в січні компанія отримала ліцензію платіжного оператора для роботи в Євросоюзі, ставши першим в світі кріптовалютним майданчиком, діяльність якого офіційно регулюється одночасно в Японії, США і Європі.

«У листопаді ми успішно запустилися в 42 штатах, і тепер раді оголосити, що до цього списку приєднався Іллінойс. bitFlyer хоче стати глобальною біржею і пропонувати можливість міжнародного трейдингу. Це означає, що програми відповідності правилам регулювання наших різних підрозділів повинні відображати швидко мінливі вимоги як на локальному, так і на міжнародному рівні», – сказав комплайенс-директор американського підрозділу bitFlyer Хейлі Леннон.

Як нагадує видання, розташований в Іллінойсі Чикаго є одним з найбільших криптовалютних центрів в США. Саме тут знаходяться штаб-квартири провідної фінансової компанії Північної Америки CME Group і Чиказької біржі опціонів (CBOE). Також тут базується Chicago Blockchain Center, засновником якого є один із засновників і голова ради директорів блокчейн-стартапу Bloq Метью Рожак (увійшов до опублікованого на цьому тижні Forbes список найбагатших представників криптовалютної індустрії).

Компанія bitFlyer була заснована в 2014 року і до сьогодні залучила $ 36 млн венчурних інвестицій. У США і Європі користувачам біржі поки доступна торгівля виключно біткоінами, проте в Японії клієнти bitFlyer мають ширші можливості – крім першої криптовалюти, їм також доступний трейдинг Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic і Monacoin.

Крім роботи в області Фінтех і блокчейн-досліджень та інвестицій, компанія також розробляє власний блокчейн miyabi.

Джерело: https://forklog.com/krupnejshaya-bitkoin-birzha-yaponii-poluchila-litsenziyu-na-rabotu-v-shtate-illinojs/