Канадський банк будує сховища для захисту криптовалют

Через постійне зростання цінності віртуальних активів влада Канади вирішила побудувати гігантське сховище для криптовалют. Контроль за процесом будівництва візьме на себе Центральний банк країни. Як повідомляє CCN, в хранилищі розміщені коди доступу до основних цифрових активів, включаючи біткоїни.

Основне побоювання Центробанку викликає той факт, що ключі, які дають доступ до криптокошельку, можуть дістатися хакерам. В такому випадку повернути криптовалюти в більшості випадків буде практично неможливо.

«Банк Канади планує не тільки зберігати ключі в своєму сховищі, а й постійно покращувати систему безпеки, щоб кіберзлочинці не змогли отримати до них доступ. Це особливо важливо, тому що хакери самі не сидять на місці і продовжують удосконалювати механізми злому гаманців», – відзначили представники регулятора.

Варто відзначити, що система безпеки сховища, над якою працюють кращі експерти в сфері кібербезпеки, буде створена таким чином, щоб навіть сам Центральний банк Канади не зміг отримати доступ до серверів з криптоключами.

Джерело: https://forklog.com/bitkoiny-kanadtsev-pomestyat-v-spetsialnoe-hranilishhe/