Відбувся офіційний запуск мультивалютного мобільного гаманця Edge Wallet

Розробники криптовалютного мобільного гаманця Edge (в минулому Airbitz Wallet) оголосили про офіційний запуск продукту. Гаманець Edge підтримує біткоїни, Ethereum, Litecoin, Bcash, Augur і Wings.

Також в блозі проекту йдеться, Edge Wallet – це єдиний багатовалютний мобільний гаманець, який дозволяє користувачам вручну додавати маркери стандарту ERC-20, які не підтримуються гаманцем за замовчуванням.

Як і його попередник Airbitz Wallet, гаманець Edge використовує відкритий код і технологію безпеки Edge Security.

Гаманець також підтримує протокол Segregated Witness (SegWit) – як для біткоїна, так і для Litecoin. При цьому доступний він і в мобільних версіях гаманця для iOS і Android.

Крім цього, Edge Wallet має вбудовану підтримку сервісу ShapeShift, завдяки якій можна моментально обмінювати одні активи на інші в межах самого гаманця.

У найближчих планах розробників – додавання ще цілого ряду функцій, які можна було зустріти в Airbitz. Сюди входять експорт історії транзакцій, ліміти витрат і обрані користувачами Ноди. Також команда Edge Wallet заявляє про намір додати нові активи і сервіси, в тому числі обмін фіатних грошей і поповнення телефону.

Джерело: https://forklog.com/sostoyalsya-ofitsialnyj-zapusk-multivalyutnogo-mobilnogo-koshelka-edge-wallet/