Відбувся офіційний запуск мультивалютного мобільного гаманця Edge Wallet

Відбувся офіційний запуск мультивалютного мобільного гаманця Edge Wallet

Розробники криптовалютного мобільного гаманця Edge (в минулому Airbitz Wallet) оголосили про офіційний запуск продукту. Гаманець Edge підтримує біткоїни, Ethereum, Litecoin, Bcash, Augur і Wings.

Також в блозі проекту йдеться, Edge Wallet – це єдиний багатовалютний мобільний гаманець, який дозволяє користувачам вручну додавати маркери стандарту ERC-20, які не підтримуються гаманцем за замовчуванням.

Як і його попередник Airbitz Wallet, гаманець Edge використовує відкритий код і технологію безпеки Edge Security.

Гаманець також підтримує протокол Segregated Witness (SegWit) – як для біткоїна, так і для Litecoin. При цьому доступний він і в мобільних версіях гаманця для iOS і Android.

Крім цього, Edge Wallet має вбудовану підтримку сервісу ShapeShift, завдяки якій можна моментально обмінювати одні активи на інші в межах самого гаманця.

У найближчих планах розробників – додавання ще цілого ряду функцій, які можна було зустріти в Airbitz. Сюди входять експорт історії транзакцій, ліміти витрат і обрані користувачами Ноди. Також команда Edge Wallet заявляє про намір додати нові активи і сервіси, в тому числі обмін фіатних грошей і поповнення телефону.

Джерело: https://forklog.com/sostoyalsya-ofitsialnyj-zapusk-multivalyutnogo-mobilnogo-koshelka-edge-wallet/