Днями в мережу біткоїн інтегрують оновлений SegWit

Segregated Witness, або SegWit – це спеціальне програмне забезпечення для мережі Bitcoin. Воно необхідне для масштабування і модернізації технології, що дозволить прискорити і здешевити фінансові операції. Однак є й інші особливості.

Незважаючи на тривалі дискусії в крипто-спільноті, SegWit все-таки був запущений в серпні 2017 року. Тепер його інтеграція є стимулом для творців, щоб модернізувати мережу, краще структурувати її і поліпшити програмне забезпечення. До речі кажучи, для команди Bitcoin це в принципі не дуже характерно.

Раніше оновленням мережі займалося кілька розробників-добровольців, які працювали окремо один від одного. Вони об’єднували воєдино частини коду, які були створені ними для оптимізації Bitcoin. Однак при створенні Bitcoin Core 0.16.0 був використаний зовсім інший підхід.

Повна інтеграція оновленого SegWit буде завершена в найближчі кілька днів. Основні оновлення стосуються спрощення проведення фінансових операцій. Якщо початковий запуск SegWit швидше був спрямований на те, щоб користувачі змогли ознайомитися з новими правилами роботи, то останнє оновлення допоможе користувачам оцінити всі переваги коду.

Джерело: https://cryptellect.net/na-dnyah-v-set-bitkoin-integriruyut-obnovlennyj-segwit/