В Японії зареєстровано 669 випадків відмивання грошей з використанням криптовалют

Японське поліцейське агентство повідомило, що за вісім місяців 2017 року ним було отримано 669 повідомлень про випадки, які можуть бути класифіковані як відмивання грошей.

Згідно японському виданню Nikkei Asia Review, Національне поліцейське агентство (NPA) у четвер опублікувало звіт, в якому повідомляється, що ці випадки були зареєстровані з квітня по грудень того ж року.

У квітні минулого року Японія прийняла закон, який фактично визнає біткоін в якості легального методу оплати і вимагає від криптовалютних бірж і обмінників наявності спеціальної ліцензії для роботи. Ліцензія передбачає, що про всі підозрілі операції біржі повинні повідомляти владі. Точні критерії, які використовують біржі для фільтрації підозрілих транзакцій невідомі.

Регулюючі органи Японії мають намір домогтися від усіх нині діючих криптовалютних бірж дотримання всіх необхідних стандартів, особливо в світлі того, що в кінці січня була зламана кріптовалютная біржа Coincheck і викрадено коштів на суму понад 500 мільйонів доларів.

В Японії в даний час як і раніше є 16 криптовалютних бірж, включаючи Coincheck, які ще не отримали ліцензію. Минулого тижня міністерство фінансів Японії заявило, що воно наказало агентству провести інспекцію цих неліцензованих платформ.

Джерело