У Києві запустили курс для блокчейн-розробників на платформі Етереуму

У суботу, 24 лютого, у креативному просторі IZONE, розробники компанії DApp DEV Consulting презентували навчальну програму для DApps developers на базі протоколу Етереуму.

Мета курсу DApp DEV Club – дати структуровані знання про Ethereum, його сфери застосування, навчити працювати зі смарт-контрактами та створювати децентралізовані додатки, які стануть основою Web 3.0.

Програма DApp DEV Club складається з 5 тижнів та занять щосуботи. Перші два тижні – ознайомчі, після 10 березня відбудеться набір на повну програму курсу.

Кожне заняття включає теоретичну та практичну частини. Від базових понять структури даних блокчейну до алгоритмів консенсусів та питань масштабованості і безпеки. Навчання проводять девелопери компанії DApp DEV Consulting, яка займається розробкою децентралізованих додатків, консалтингом у сфері застосування блокчейн-проектів.

“Сьогодні дуже багато хайпу та інформаційного шуму навколо криптовалют. Але треба розуміти, що в основі глобальних перетворень лежить парадигма децентралізації та реальні продукти, а не “легкі крипто гроші” чи скам ICO. Коли ми створювали клуб, то мали на меті показати, що на блокчейні можна створювати додатки і сервіси, які мають цінність та здатні ефективно конкурувати з існуючими централізованими аналогами,” – говорить Віктор Радченко, Product Owner at DApp DEV Consulting.

Крім навчальної програми, DApp DEV Club включатиме: мітапи з блокчейн-розробниками, нетворкінг, краш-тести від блокчейн-стартапів, участь у спільних проектах, можливість використання інфраструктури коворкінгу IZONE.

“Запуск DApp DEV Club – це одна з активностей нашої компанії. Також ми організовуємо масштабну конференцію для розробників – DApp DEV Conference. 16 квітня у Києві зберуться близько 15 міжнародних спікерів, девелоперів та творців продуктів з Ethereum Project, ConsenSys, Parity Technologies, аби поділитися своїми знаннями та досвідом у розробці продуктів на Ethereum блокчейні. Це все спрямовано розвиток ком’юніті розробників і на створення екосистеми Ethereum в Україні”, – зазначає Павло Макаров, Founder at DApp DEV Consulting.

Як зазначає автор Етереуму Віталік Бутерін, головні переваги децентралізації у тому, що ці системи менш уразливі до раптових падінь або відмов, адже вони складаються з багатьох окремих один від одного елементів. Децентралізовані системи дорожче атакувати, руйнувати або маніпулювати ними, оскільки в них відсутні чутливі елементи центральних системи. І вони мають такий важливий атрибут, як опір змовам, адже учасникам децентралізованих систем набагато важче домовитися один з одним, ніж централізованим системам і корпораціям.

Програма курсу:
https://docs.google.com/document/d/1XP_hUdLQ2MPJ5SWD38FmeGCQhgn43vukiepaA_P5etQ/edit?usp=sharing

Деталі на сторінці курсу у Facebook:
https://www.facebook.com/events/401519770289276/

Джерело