ЗМІ: зміна власника врятувала кріптобіржу Poloniex від переслідування SEC

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) погодилася не ухвалювати відносно американської кріптобіржі Poloniex законодавчих заходів в тому випадку, якщо вона буде куплена біткоїн-стартапом Circle. Про це свідчить сторінка з закритої презентації Circle, що опинилася в розпорядженні журналіста New York Times Натаніела Поппера.

«Circle повідомив SEC про угоду і відзначив, що після її підписання ми почнемо процес реєстрації нової ліцензованої брокерської / дилерської організації в SEC і FINRA. В SEC дуже позитивно поставилися до нашого підходу і зазначили, що не будуть в такому випадку вживати законодавчих заходів щодо минулої діяльності», – йдеться в документі.

В абзаці «Перша регульована кріптобіржа в США» також наголошується, що стартап Circle «зможе надати платформу і додати в лістинг всілякі цифрові маркери, в тому числі ті, що вважаються цінними паперами».

«В SEC заявили, що більшість токенов ICO – незареєстровані цінні папери, і відзначили, що біржі на кшталт Poloniex, швидше за все, порушують відповідні закони», – писав Поппер раніше.

«Судячи з усього, SEC цим говорить, що немає нічого страшного в порушенні правил, якщо тебе купить легальний гравець раніше, ніж ми за тебе міцно візьмемося», – додав журналіст NYT.

Джерело